Q&A – jubileuszu

Już 4 i 5 października odbędą się główne obchody jubileuszu Szkoły Liderów. W ich ramach przewidujemy organizację gali i zlotu absolwenckiego. Poniżej znajdziecie najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeśli jest coś, co Cię nurtuje i nie widzisz odpowiedzi – napisz do nas: [email protected]

Nie – każda uczestniczka/uczestnik kupuje bilet dla siebie. Bilet jest imienny.

Nie. Można mieć w wersji elektronicznej.

Nie – zapisujemy się na wydarzenie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, do którego dołączamy potwierdzenie zakupu biletu. Link do formularza: https://crm.szkola-liderow.pl/node/143

Nie, wszystkie bilety są dostępne od 10 lipca, do wyczerpania puli.

Fakturę za bilety wystawia Eventim i wysyła je na maila zaraz po zakupieniu biletu.

Nie. Eventim.pl to jedyne miejsce, gdzie można kupić bilet na Jubileusz.

Tak.

• Parking przy Muzeum Historii Polski jest płatny. Parkujący będzie pobierał bilet, który rozliczać będzie indywidualnie przy wyjeździe.
  • Parking dla uczestników/czek zlotu (hotelowy) będzie bezpłatny.

Nie.

Tak, natomiast nie przewidujemy biletu w cenie samego zlotu. Aby wziąć udział w samym zlocie, należy kupić bilet obejmujący także galę.

Tak. Taką opcję można wybrać wśród dostępnych biletów. Liczba tych wejściówek jest ograniczona.

Niestety jest to wydarzenie kierowane do naszych partnerów i absolwentów/tek. Nie mamy możliwości zaproszenia osób towarzyszących.

Zniżka przewidziana jest dla osób poniżej 26 r.ż. które aktualnie posiadają status ucznia/uczennicy lub studenta/studentki.

Gala 30.lecia odbędzie się w Muzeum Historii Polski znajdującym się na terenie Cytadeli Warszawskiej.

Jubileuszowy zlot absolwencki odbędzie się w hotelu Arche (Al. Krakowska 237/U1, 02-180 Warszawa).

Kod do zakupu biletów znajduje się w mailu [10 LIPCA RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW na jubileusz Szkoły Liderów. Liczba miejsc ograniczona!]. Jeśli nie otrzymałeś/aś tej wiadomości, skontaktuj się z nami na [email protected]

Nie. Zwroty biletów określa regulamin platformy Eventim: https://www.eventim.pl/help/cancellation/.

Nie, w trakcie wydarzeń nie zapewniamy opieki nad dziećmi.

Niestety, nie mamy możliwości udostępniać informacji o tym, kto zakupił bilet. Zapraszamy Was do samodzielnego odzywania się do osób uczestniczących w Waszej edycji!

Z wszystkimi innymi pytaniami, które chcielibyście nam zadać piszcie na adres [email protected]

Inicjatywę wspiera Fundusz Obywatelski im. Ludwiki i Henryka Wujców.