Trwa sprzedaż biletów

Już 4 i 5 października w Warszawie odbędzie się uroczysty jubileuszowa gala i zlot sieci absolwenckiej Szkoły Liderów. Sprzedaż biletów trwa do 4 września. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zakupu biletu. UWAGA! W puli pozostały już tylko bilety na galę!

Do zakupu biletów zachęcamy absolwentów, absolwentki oraz osoby, które przez ostatnie 30 lat towarzyszyły Szkole Liderów w tworzeniu tej instytucji.

WAŻNE!
Do udziału w gali i zlocie upoważnia posiadanie biletu. Osoby nieposiadające wejściówki, ze względów bezpieczeństwa, nie zostaną wpuszczone na wydarzenie. Liczba biletów ograniczona.
Aby znaleźć się na liście osób uczestniczących należy:
1)       Kupić bilet TUTAJ
2)       Wypełnić formularz udziału dołączając potwierdzenie zakupu biletów TUTAJ
UWAGA!
Aby kupić bilet, należy użyć jednorazowego KODU. Osoby z sieci absolwenckiej znajdą go na swoim mailu*.
*Nie otrzymałeś/aś maila? Sprawdź SPAM lub skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Masz problem z zakupem biletu? Skontaktuj się z nami mailowo.

KUPUJĄC BILET BIERZESZ UDZIAŁ W:

.

MASZ PYTANIA?

1)     Przeczytaj Q&A
2)     Pisz na [email protected]  (na maile odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe).

CHCESZ WESPRZEĆ ORGANIZACJĘ WYDARZENIA?

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby dodatkowo wesprzeć jubileusz, odezwij się do Magdy Tchórznickiej ([email protected]).

Inicjatywę wspiera Fundusz Obywatelski im. Ludwiki i Henryka Wujców